IMG_8522.jpg

Onze mensen

Geschiedenis

Onze mensen

Werken bij MJT

Daarom MJT

Foto impressie

Spoedrit?

 

Binnen 45 minuten één van onze  koeriers op de stoep welke non-stop doorrijd met uw zending?

 

MJTlogisticstelefoon.png

Onze mensen maken het verschil!

Eén van de continu draaiende motoren achter ons bedrijf zijn natuurlijk onze medewerkers. Zij zorgen er elke dag weer voor dat uw zending de juiste weg weet te vinden naar de eindbestemming toe, en dat u én uw klanten altijd tevreden zullen zijn.

Waarom wij onze mensen graag aan u willen voorstellen op deze pagina? Omdat wij het belangrijk vinden dat u als opdrachtgever weet met wie u te maken heeft. Geen honderden mensen op kantoor welke zich met uw transporten bemoeien, maar slechts een klein, betrokken en gedreven team welke samen hun logistieke krachten bundelen tot één! 

jacqueline.jpg

Jacqueline Notenboom

Directrice

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: j.notenboom@mjtopweg.nl

ac.jpg

Jesse Holtslag

Sales

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: j.holtslag@mjtopweg.nl

coming-soon-1516682009DeU.jpg

Jesse  Holt

Sales

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: j.holt@mjtopweg.nl

coming-soon-1516682009DeU.jpg

Rense

Eppink

Planning

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: r.eppink@mjtopweg.nl

coming-soon-1516682009DeU.jpg

Dinant Geerdink

Warehouse & projecten

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: d.geerdink@mjtopweg.nl

_DSC0012.JPG

Chris Peddemors

Planning & klantenservice

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: c.peddemors@mjtopweg.nl

coming-soon-1516682009DeU.jpg

Miranda Bruins

Administratie

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: m.bruins@mjtopweg.nl

coming-soon-1516682009DeU.jpg

Marjolein

oude Hengel

Administratie

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: m.oudehengel@mjtopweg.nl

coming-soon-1516682009DeU.jpg

Con

de Man

Operationeel

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: c.deman@mjtopweg.nl

_DSC0016.JPG

+ Alle chauffeurs

Binnen 10 minuten ons aan de telefoon?

Heeft u een vraag, komt u ergens niet uit, of wilt u een vrijblijvende prijsopgave ontvangen?

Vul onderstaande velden in en wij bellen u binnen 10 minuten terug! 

Bedankt, wij bellen u terug!

niwo.png
erkend_leerbedrijf.png