IMG_8522.jpg

Onze mensen

Geschiedenis

Onze mensen

Werken bij MJT

Daarom MJT

Foto impressie

Spoedrit?

 

Binnen 45 minuten één van onze  koeriers op de stoep welke non-stop doorrijd met uw zending?

 

Onze mensen maken het verschil!

Eén van de continu draaiende motoren achter ons bedrijf zijn natuurlijk onze medewerkers. Zij zorgen er elke dag weer voor dat uw zending de juiste weg weet te vinden naar de eindbestemming toe, en dat u én uw klanten altijd tevreden zullen zijn.

Waarom wij onze mensen graag aan u willen voorstellen op deze pagina? Omdat wij het belangrijk vinden dat u als opdrachtgever weet met wie u te maken heeft. Geen honderden mensen op kantoor welke zich met uw transporten bemoeien, maar slechts een klein, betrokken en gedreven team welke samen hun logistieke krachten bundelen tot één! 

Jacqueline Notenboom

Directrice

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: j.notenboom@mjtopweg.nl

Jesse Holtslag

Sales

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: j.holtslag@mjtopweg.nl

Jesse  Holt

Sales

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: j.holt@mjtopweg.nl

Rense

Eppink

Planning

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: r.eppink@mjtopweg.nl

Dinant Geerdink

Warehouse & projecten

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: d.geerdink@mjtopweg.nl

Chris Peddemors

Planning & klantenservice

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: c.peddemors@mjtopweg.nl

Miranda Bruins

Administratie

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: m.bruins@mjtopweg.nl

Marjolein

oude Hengel

Administratie

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: m.oudehengel@mjtopweg.nl

Con

de Man

Operationeel

Tel: 0541-21 70 30

E-mail: c.deman@mjtopweg.nl

+ Alle chauffeurs

Binnen 10 minuten ons aan de telefoon?

Heeft u een vraag, komt u ergens niet uit, of wilt u een vrijblijvende prijsopgave ontvangen?

Vul onderstaande velden in en wij bellen u binnen 10 minuten terug! 

Telefoon

 

E-mailadres

 

24/7

 

beschikbaar

 

Over ons

Snel naar

Contactformulier

MJT Logistics is een dynamisch familiebedrijf welke uw koeriersdiensten, transporten, distributie, opslag en logistiek verzorgen kan. Gevestigd in Oldenzaal, De Lutte en Bad Bentheim - Gildehaus (D).

Met professionele en gemotiveerde medewerkers en een uitgebreid modern wagenpark leveren wij uw goederen snel en vakkundig af. Een logistieke dienstverlener, die voor ieder vervoersvraagstuk een passende oplossing heeft. Wij staan 24 uur per dag en 7 dagen in de week voor u klaar.

 

 

Lees verder >

facebook_edited.jpg
linkedin.png
mjteuropatransport.png

"Met MJT Logistics komt u verder!"

Algemene voorwaarden                                    Cookies                                    Disclaimer                                    Privacy policy                                   Sitemap

 

© 2020  MJT Logistics B.V. | Webdesign: J.Holtslag